Kup voucher

Masaże

Dotyk Orientu

 • Masaż Balijski 180zł/60min 260zł/90min
 • Masaż Tajski klasyczny 180zł/60min 260zł/90min
 • Masaż Tajski na olejku 180zł/60min 260zł/90min
 • Balijski masaż twarzy 140zł/45min
 • Japoński masaż twarzy - Kobido (liftingujący)  200zł/60min

Masaż Balijski

Zmysłowy masaż całego ciała

Ma na celu przywrócenie równowagi ciała i ducha. Elementy akupresury usprawniają przepływ krwi w organizmie, a zgodnie z filozofią wpływają również na przepływ wewnętrznej energii. Masaż ten pozwala na osiągnięcie głębokiego relaksu i odprężenia.

Masaż Balijski Twarzy

Relaksujący i energetyzujący

To kombinacja kilku azjatyckich technik -ajurwedyi chińskich technik akupresury. Relaksuje i oddziałowuje na kanały energii. Delikatne ruchy głaskania, nacierania i rozcierania zapobiegają powstawaniu zmarszczek oraz poprawiają koloryt skóry.

KOBIDO - Japoński Masaż Twarzy

Orientalna technika dodająca witalności

Jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji, niepowtarzalną formą sztuki masażu, która oznacza "starożytną drogę do piękna". To rytuał podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny znanej jako "amma". Głęboki masaż twarzy, szyi, karku i dekoltu wykonywany w pierwszej kolejności "na sucho" w celu rozluźnienia napiętych mięśni mimicznych. Część drenująca, relaksujaca oraz liftingująca wykonywana jest na olejku o zapachu cytrusów i anyżu, ma na celu poprawienie owalu twarzy i niwelowanie zmarszczek. Skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd co nadaje jej zdrowego blasku. Kobido usuwa toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry. Reguluje bilans energetyczny całego ciała. Idealny dla osób, które cierpią na bezsenność.

Masaż Tajski

Intensywny masaż rozciągający

Wykonywany jest przez specjalne kimono, a podczas masażu uciskane są określone punkty na ciele. Masaż tajski wykonywany jest nie tylko dłońmi, ale również przedramionami, łokciami, stopami i kolanami. Stanowi połączenie elementów charakterystycznych dla jogi, medycyny ajurwedyjskiej, reflexologii oraz stretchingu.

Masaż Tajski Olejkowy

Lekkie aromatyczne rozciąganie

Wykorzystuje techniki akupresury oraz elementy masażu ajurwedyjskiego. Usprawnia układ odpornościowy oraz nerwowy. Relaksuje i uwalnia od stresu, łagodzi napięcia stresopochodne, koi nerwy, pomaga osiągnąć harmonię ciała i umysłu. Idealny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z masażem tajskim.

Masaże

 • Masaż relaksacyjny 150zł/60min 220zł/90min
 • Masaż sportowy 190zł/60min 270zł/90min
 • Masaż kamieniami wulkanicznymi (relaksacyjny) 190zł/60min 270zł/90min
 • Masaż Lomi Lomi Nui (przedramionami) 190zł/60min 270zł/90min
 • Masaż Bambusami 190zł/60min 270zł/90min
 • Masaż pleców 130zł/40min
 • Refleksoterapia stóp i nóg 130zł/30min
 • Masaż świecą - odżywczy 220zł/60min 290zł/90min
 • Peeling całego ciała 150zł/40min

Masaż relaksacyjny

Delikatny masaż relaksacyjny

To idealne rozwiązanie dla osób, którym na co dzień brakuje oddechu i możliwości odpoczynku. Masaż wykonywany jest w delikatny, powolny sposób, sprzyjający rozluźnieniu. Zalecany w przypadku nerwicy i depresji.

Masaż częściowy pleców

Szybkie rozluźnienie

Relaksacyjny masaż górnej części ciała. Łagodzi codzienne stresy kumulujące się w obrębie ramion i karku. Koi zmysły aromatycznymi olejkami. W swojej delikatności jest to masaż doskonale działający na potrzeby zmęczonych pleców, np. po długiej podróży samochodem. Jest również dobrym wstępem do dalszych zbiegów w naszym SPA.

Refleksoterapia Stóp

Leczniczy masaż regulujący pracę organizmu

Leczniczy masaż stóp. Odpowiedni ucisk określa miejsca na podeszwach. Znajdujące sie na stopach zakończenia nerwowe zwane receptorami odpowiadają poszczególnym organom i są z nimi "połączone". Pobudzenie receptora na stopie powoduje uwolnienie energii, która stymuluje chory narząd do samoleczenia.

Masaż Gorącymi Kamieniami

Ciepły masaż łagodzący napięcia

Łączy w sobie oddziaływanie zarówno terapii, drenażu, akupresury oraz aromaterapii. Stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze. Masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozgrzanie się naczyń krwionośnych, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczenie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Pomaga w problemach z koncentracją i pamięcią, zaburzeniach menstruacyjnych u kobiet, chronicznym zmęczeniem, bezsenność i przewlekłym stresie.

Masaż LOMI LOMI NUI

Hawajski masaż w rytmie natury

Wykonywany głównie przedramionami oraz dłońmi z użyciem olejku. Jest masażem wynikającym z hawajskiej filozofii życia nazwanej huna. Zgodnie z nią człowiek jest częścią natury dlatego masaż odzwierciedla elementy, które występują w przyrodzie, np. ruch fal morskich czy palm. Masaż ten doskonale rozluźnia mięśnie, zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Wspomaga układ trawienny, poprawia krążenie limfy i krwi. Lomi Lomi Nui wprowadza w stan emocjonalnej równowagi.

Gdzie jesteśmy

sprawdź jak do nas trafić

 

Hathor Spa body art & soul

84-300 Lębork, ul. Legionów Polskich 25e/1
E: hathorspa.pl@gmail.com
T: +48 799 085 998